Semestr

Alternativní bydlení pro studenty: flat buddies

Bez Flat Buddies by to nebylo ono. Na tom se shodují američtí studenti, kteří se zapojili do programu organizace CIEE (Council on International Educational Exchange). V rámci něj spolu bydlí studenti z USA a čeští studenti UK či FAMU.

číst více

Že není při nástupu do školy co slavit? Back to School ruší stereotyp

Aby nebyl první či už několikátý nástup do nového semestru pro vysokoškoláky tak zničující, navštíví hned několik univerzitních měst putovní open air festival současné hudby s názvem t-music Back to School. Uskuteční se na přelomu září a října a mezi vystupujícími kapelami se představí Horkýže Slíže, Sto zvířat, UDG a Polemic. Připraven bude také zábavní doprovodný …

Harmonogram akademického roku

Každá fakulta vydává před zahájením nového akademického roku harmonogram nejdůležitějších akcí spojených se studiem. Studenti i pedagogové v něm najdou všechny důležité termíny, které jsou, pokud nedojde k nějakým výjimečným situacím, pro daný rok závazné.