Za centrálními orgány EU do Bruselu

20. 10. 2009 | Aktuality

Společnost EUTIS, o.p.s, pořádá ve spolupráci s EURO SERVICE CZ, k.s., vzdělávací cestu do Bruselu. Cesta je určena především vysokoškolským studentům se zaměřením na politologii, evropská studia a mezinárodní vztahy. Cílem je na vlastní kůží zažít fungování klíčových institucí Evropské unie a seznámit se s lidmi se stejnými zájmy.

Vzdělávací cesta se bude konat **od 28. února do 4. března 2010 **. Těšit se můžete na prohlídku budovy Rady EU a diskusi s představiteli rady, odbornou debatu se zástupci Evropské komise nebo setkání s jedním z českých europoslanců na půdě Evropského parlamentu. Kromě toho navštívite řadu dalších institucí, areál Velitelství NATO, ale i historické centrum města.

Cena vzdělávací cesty je 5.350 Kč. Další informace a zprávy o již uskutečněných cestách naleznete na stránkých společnosti EUTIS.