Vydejte se do Slovinska na Bussines Hive!

7. 12. 2010 | Aktuality

Slovinská studentská organizace Management Group zve všechny zájemce z řad studentů na pětidenní projekt Business Hive. Jde o jedinečnou příležitost vyzkoušet si výzvy skutečného světa obchodu a získat tak cenné praktické zkušenosti bez jakéhokoli rizika. Studenti se také mohou setkat s potenciálními budoucími zaměstnavateli.

Studenti budou pracovat v malých mezinárodních týmech, které budou mezi sebou soutěžit v zadaných kategoriích. Členové vítězného týmu obdrží na závěr symbolické ocenění a firemní doporučení. Cena programu zahrnující i stravu, ubytování a lokální dopravu činí 150 € (lze rozložit na dvě splátky).

Akce se koná od 16. do 20. prosince 2010 na Ekonomické fakultě v Lublani. Veškerá komunikace bude probíhat v angličtině. Podrobný program, přihlášky a další informace najdete na webu Business Hive.com.

Zdroj: UTB Zlín