VUT v Brně opět rozdává stipendium pro 500 nejlepších absolventů SŠ

23. 2. 2015 | Aktuality

Vysoké učení technické v Brně (VUT) i letos odmění nejlepších 500 absolventů středních škol zapsaných do prvních ročníků bakalářských studijních programů na VUT v Brně v akademickém roce 2015/2016 jednorázovým stipendiem ve výši 6.000 Kč.

Těchto 500 studentů bude vybráno na základě výsledků společné části maturitních zkoušek vykonaných v roce 2015. Vyšší bonifikaci získají ti maturanti, kteří si zvolí ve společné části matematiku a angličtinu. Lépe hodnoceni budou také ti uchazeči, kteří úspěšně absolvují v rámci nepovinných zkoušek profilové části maturitní zkoušky pilotní zkoušku Matematika+.

K zadání a ověření výsledků maturity bude vyžadován Protokol o výsledcích společné části maturitní zkoušky (nestačí Výpis výsledků didaktických testů). Žebříček odměněných studentů bude uzavřen v listopadu po ukončení zápisů.

Zdroj: www.vutbr.cz