VUT pořádá letní školu technického vzdělání

9. 8. 2007 | Aktuality

Doplnit si znalosti z matematiky, informatiky, chemie a fyziky mohou zájemci na brněnském Vysokém učení technickém. Škola totiž pro lidi se zájmem o stavební i jiné technické obory připravila Letní školu technického vzdělávání.

Přednášky a prohlídky vysokoškolských ústavů se budou konat od 28. srpna do 2. září a již teď mohou zájemci posílat přihlášky. Náplní letní školy bude shrnutí základních středoškolských znalostí matematiky, informatiky, chemie a fyziky s úvodem do vysokoškolské problematiky těchto předmětů. Závěrem každého přednáškového dne se posluchači seznámí populární formou s problematikou řešenou na vybraných odborných Ústavech Fakulty stavební.

Cena letní školy je pět a půl tisíce korun, v případě velkého zájmu se sníží až na tři tisíce. Více informací je k dispozici na internetových stránkách vysoké školy www.vutbr.cz.