VŠE: Nejlepší ekonomická univerzita ve střední a východní Evropě

28. 11. 2008 | Aktuality

Děkani a rektoři tisícovky vysokých škol s ekonomickým zaměřením ze 153 zemí světa vybírali ze svých řad tři nejlepší univerzity v devíti světových regionech. Vysoká škola ekonomická v Praze obsadila první místo v regionu Střední a východní Evropa. Následovaly ji Varšavská vysoká škola ekonomická a Univerzita v Lublani.

Celkem bylo na slavnostním večeru, který se konal v pařížské Burze cenných papírů 4. 11. 2008, vyhlášeno 27 nejlepších univerzit. Figurovalo mezi nimi mnoho prestižních univerzit z celého světa, absolutním vítězem se stala vysoká škola Harvard Business School.

Rektor VŠE v Praze prof. Hindl ve slavnostním projevu uvedl, že za úspěchem stojí hlavně mezinárodní spolupráce univerzity. Událost proběhla v rámci projektu Ediuniversal Awards.

Zdroj: VŠE média