Veletržní palác v Praze bude počátkem března opět hostit veletrh Schola Nova

17. 2. 2005 | Aktuality

Dvanáctý ročník veletrhu Schola Nova, plánovaný na 8. – 10. března, bude stejně jako ty předchozí zaměřen na prezentaci novinek z oblasti školství a vzájemné setkání pedagogů, zástupců jednotlivých škol i odborných pracovníků. Své produkty zde představí výrobci školního vybavení, potřeb a pomůcek. Návštěvníci se budou dále moci seznámit s novou audiovizuální, reprografickou a administrativní technikou a multimediálními výukovými programy, využít služeb poradenských agentur nebo se informovat o možnostech studia v zahraničí s finanční podporou ze strany EU.

Doprovodný program bude zahrnovat tematické semináře a konference, týkající se např. státní informační politiky ve vzdělávání, uplatnění absolventů či prevence sociálně patologických jevů ve středním školství.

zdroj: www.bvv.cz/scholanova, www.ceskaskola.cz