Veletrh Schola Nova

27. 3. 2007 | Aktuality

Počínaje dneškem je možné navštívit ve Veletržním paláci Národní galerie v Praze veletrh Schola Nova. Pro studenty i jejich učitele je zde připraven v pořadí již 14. ročník inspirativní expozice týkající se nejenom vzdělání, ale i prostředků k jeho dosažení.

Veletrh tak představuje vzdělávací příležitosti, stejně jako studijní pomůcky nejrůznějšího charakteru; absolventům je pak připraven nabídnout pomocnou ruku v cestě za pracovními možnostmi.

Nabídka studia na středních a vysokých školách je novinkou letošního ročníku veletrhu; inovací je též samostatná sekce pracovních míst a stáží pro absolventy Job Fair. V průběhu veletrhu Schola Nova je rovněž možné zúčastnit se řady seminářů či přednášek.

Navštívit veletrh Schola Nova je možné ve dnech 27. – 29. března v již zmíněném Veletržním paláci v Praze Holešovicích (Dukelských hrdinů 47), a to od 9:00 do 17:00 hodin.

www.bvv.cz/scholanova.