Veletrh Gaudeamus 2018 startuje

11. ročník veletrhu Gaudeamus Praha 2018 proběhne ve dnech 23. až 25. 1. 2018 na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany v hale č. 4. Veletrh bude pro veřejnost otevřen 23. a 24.1. od 8 do 16 hodin a 25.1. od 8 do 15 hodin.

Veletrh návštěvníkům nabídne 213 zastoupených univerzit, vysokých škol, fakult a jiných vzdělávacích institucí. Studenti si budou moci vybrat z více než 5 000 studijních oborů. Na veletrhu budou zastoupeny také univerzity a vysoké školy z šestnácti zemí světa, především z Velké Británie, Dánska a Nizozemí. Zastoupeny budou i univerzity z Kanady, Itálie, Švédska, Slovenska, Finska, Švýcarska, USA, Singapuru, Německa, Francie, Rakouska, Norska a Číny.

Pro studenty jsou připraveny tyto doprovodné programy:

  • Přednášky vystavujících škol
  • Testovací centrum VysokeSkoly.cz
  • Poradenský servis
  • Věda pro život
  • Centrum kariérového poradenství
  • Poradenské centrum pro vysokoškolské studium ve Velké Británii

Video pozvánka:


poradna@vysokeskoly.cz

Další články k tématu

Ohlédnutí za veletrhem Gaudeamus Brno 2017

Ohlédnutí za veletrhem Gaudeamus Brno 2017

Na začátku listopadu se v Brně již tradičně uskutečnil  24.ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS. Byl to veletrh plný informaci, přednášek, ale i zábavy. Návštěvník mohl získat informace o studiu od stovek vystavovatelů a to hlavně z řad vysokých škol. Nabídka VŠ byla opravdu pestrá a výrazně překračovala hranice České republiky – od …

číst více