Už jste hlasovali pro svou letošní Miss Academia?

22. 3. 2012 | Aktuality

Populární přehlídka krásy, talentu a inteligence, jimiž oplývají české studentky, tedy soutěž Miss Academia, vstoupila počátkem března do své další etapy. Od 5. března až do 23. dubna do 20:00 hod. totiž může široká veřejnost hlasovat o tu, podle nich, nej studentku vysoké či vyšší odborné školy. Hlasování probíhá online prostřednictvím sítě Facebook a fanoušci mohou vybírat mezi celkem 10 finalistkami pocházejícími z různých českých škol. Vítězka tohoto, stejně jako i dalších hodnocení včetně toho nejhlavnějšího pak bude vyhlášena ještě tentýž večer: 23. dubna v Kongresovém centru ve Zlíně.

Letos se Miss Academia koná už pošestnácté. Její náplň zároveň kopíruje základní anotaci předmětu Komunikační agentura vyučovaného na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Pořadatelé soutěže, kteří pocházejí právě z řad posluchačů této fakulty, se navíc letos spojili s humanitární organizací Člověk v tísni a část výtěžku věnují na vzdělávání v zemích třetího světa.

Kromě možnosti hlasování online patří mezi další březnové „mezníky“ soutěže spuštění vlastních blogů jednotlivých finalistek, zahájení prodeje vstupenek na závěrečný Galavečer a nebo první společné soustředění dívek. Během něho si mimo jiné premiérově vyzkoušejí také svou „ostrou“ módní přehlídku. Ta proběhne 23. března na molu ve zlínském obchodním centrum Zlaté jablko a bude rovněž doprovozena možností hlasování veřejnosti.

Více informací o soutěži včetně návodu na hlasování již najdete na internetových stránkách soutěže.

Zdroj: www.missacademia.cz

Další články k tématu

Stále máte čas! Které školy ještě berou přihlášky?

Březnem to neskončilo. I v dubnu se můžete stále hlásit na některé veřejné vysoké školy. U vybraných fakult a oborů pak přihlášky můžete posílat ještě i v květnu a červnu. Mendelova univerzita v Brně – Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií přijímá přihlášky do 30. dubna, Provozně ekonomická fakulta na některé obory až do 13. června Policejní […]

číst více