Studovat za pandemie

21. 5. 2020 | Aktuality

Děkujeme za vyplnění průzkumu “Studium za pandemie”

Věříme, že vyplněním anonymního dotazníku pomůžete porozumět novým situacím a výzvám, kterým studenti a studentky museli čelit během pandemie.

Analýza výsledků bude k dispozici na portálu VysokeSkoly.cz.

Zároveň přejeme štěstí v naši soutěži o iPad, iPhone nebo AirPods*.

Kam dál?

Pokud uvažujete nad studiem na vysoké škole nebo nad změnou vysoké školy, nezapomeňte se podívat na přehled vysokých škol na portálu VysokeSkoly.cz nebo si můžete počíst v našem online Magazínu, který je plný rad a tipů, jak na VŠ a článků ze studentského života.

Pravidla soutěže:

Soutěž bude ukončena 6. 6. 2021 ve 23:59, dotazníky vyplněné po tomto termínu již nebudou brány v potaz. Vyhodnocení soutěže proběhne 15. 6. 2021 a následně budeme jednotlivé vítěze informovat e-mailem na mailovou adresu uvedenou v dotazníku.

V případě, že vítěz nebude na mailové oznámení o výhře reagovat do 14 dní, ztrácí nárok na pozdější získání výhry.

*  Dotazník s pořadovým číslem 1000 vyhrává telefon Apple iPhone, s pořadovým číslem 2000 Apple AirPods a s pořadovým číslem 3000 Apple iPad