Soutěž pro studenty středních škol vyzývá: Navrhni projekt!

20. 9. 2015 | Aktuality

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, za podpory Strukturálních fondů EU, pořádá 4. ročník inovativní soutěže pro studenty středních škol s názvem Navrhni projekt!

Jeho cílem je motivovat studenty ke zlepšení svého nejbližšího okolí či třeba okolí školy, kde studují. Účastníci soutěže mají jedinečnou možnost si vyzkoušet, jaké to je sestavit projekt z evropských peněz.

Co je třeba pro účast v soutěži udělat?

1/ vybrat správné téma,
2/ sestavit tým o dvou až pěti studetech a jednom pedagogovi,
3/ zvolit realistický cíl,
4/ navrhnout rozumný rozpočet
5/ a případně využít organizátory nabízené konzultace či dalších nástrojů.

Soutěžní projekt je třeba odevzdat nejpozději do 20. listopadu 2015.

Co za to?

V rámci krajského kola obdrží cenu každý zaslaný projekt. V rámci regionálního kola získají všichni členové týmu, který skončí na prvním místě mobilní telefony KAZAM Trooper2 4.5¨ Black, členové druhého týmu elektronické hlasové čtečky Pocket Book mini WiFi a soutěžící na třetím místě pak USB Flash Disk 32 GB. Na nejlepší tým, tedy vítěze celostátního kola, čeká Notebook 2 v 1 Acer Aspire Switch 10, druhé místo si vyslouží tablet Acer Iconia Tab 8 W a třetí pak USB Flash Disk 64 GB.

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde. Více informací o soutěži zde.

Zdroj: www.strukturalni-fondy.cz