Soutěž pro středoškoláky o jízdu tankem a DVD kameru

12. 10. 2007 | Aktuality

EUROPASECURA je celostátní soutěž pro studenty středních škol o bezpečnosti, Evropské unii a Severoatlantické alianci, a jejich rolích v sytému světové bezpečnosti. První ročník této soutěže proběhne od září 2007 do června 2008 a účastnit se jí mohou všichni studenti středních škol v ČR, kteří vytvoří tříčlenné týmy a mají chuť naučit se a zažít mnoho nového.

Studenti, kteří uspějí ve všech kolech soutěže – budou mít příležitost účastnit se poznávacího zájezdu do Bruselu, sídla NATO a EU a belgického Monsu, kde se nachází vojenská základna NATO. Cenou pro celkové vítěze soutěže bude navíc jízda tankem s možností řídit ho v uzavřeném prostoru.

Konečný termín pro podání přihlášek do soutěže: 31. 10. 2007.

Pro vyšší motivaci probíhá i doplňková soutěž o hodnotné ceny, které vyhraje ta škola, z níž se do soutěže EuropaSecura přihlásí nejvíce studentských družstev!

1. místo: DVD kamera
  2. místo: digitální fotoaparát
  3. místo: DVD přehrávač

Více informací a přihlášku do soutěže naleznete na stránkách soutěže.

Zdroj: www.euroscop.cz