SOUTĚŽ o lístky na MAJÁLES

16. 4. 2018 | Aktuality

Díky tomu, že portál VysokeSkoly.cz je hlavním mediálním partnerem letošních MAJÁLESŮ, tak máme pro Vás soutěž o volnásky.  Nejlepší tipující získa 2 volnásky na Majales ve vybranném městě.

Soutěž bude dokonce trojitá a to o lísky na Majáles v:

• Hradci Králové (20.4.)
  • Praze (28.4.)
  • Brna (5.5)

SOUTĚŽ HRADEC KRÁLOVÉ: UKONČENA – VÍTĚZEM JE: Tereza Hamsová

Soutěžní otázka:  Tipni kolik lidí v roce 2017 dokončilo náš test Kam na VŠ, který je zdarma na portále VysokeSkoly.cz?

Jak tipovat:  Najdi na FB stránkach VysokeSkoly.cz tento obázek a do komentáře napis svůj tip a přidej osobu se kterou na Majáles půjdeš.

Uzavření soutěže HK: 17.4.2018 ve 20:00. Následně bude vyhlášený vítěz na facebook stránkach VysokeSkoly.cz.

Hledej tento obrázek na FB VysokeSkoly.cz:

majales_soutez_HK1-618x292

SOUTĚŽ PRAHA:  UKONČENA – VÍTĚZEM JE:  Alena Košková

Soutěžní otázka:  Tipni kolik lidí od 1.1.2018 do 31.3.2018 dokončilo náš test Kam na VŠ, který je zdarma na portále VysokeSkoly.cz?

Uzavření soutěže PRAHA: 23.4.2018 ve 20:00. Následně bude vyhlášený vítěz na facebook stránkach VysokeSkoly.cz.

Hledej tento obrázek na FB:

majales_soutez_PRAHA2-618x292

SOUTĚŽ BRNO: – UKONČENA – VÍTĚZEM JE: Radim Bouchal

Soutěžní otázka:  Tipni kolik lidí v měsíci DUBNU 2018 dokončilo náš test Kam na VŠ, který je zdarma na portále VysokeSkoly.cz?

Uzavření soutěže BRNO: 1.5.2018 ve 20:00. Následně bude vyhlášený vítěz na facebook stránkach VysokeSkoly.cz.

Hledej tento obrázek na FB VysokeSkoly.cz:

majales_soutez_BRNO2-618x292

Podmínky soutěže:

Sledujte na FB stránky, avy Vam nic neuniklo a tipujte danou odpoveď k vybranému obrázku. Vítězem se stane nejbližší  tip k  reálné hodnotě.

Po ukončení hlasování (viz. termín výše u jednotlivých měst) budete kontaktování – bude vyžadované poskytnutí kontaktní adresy pro zaslání lístků.