SOUTĚŽ - Letní soutěž s vejškami

11. 7. 2018 | Aktuality

Venku to na letní počasí začátkem července moc nevypadá, a tak jsme pro vás pro lepší náladu připravili letní soutěž s vejškami. Soutěž je jednoduchá, ať se o prázdninách netrápíte jako ve škole – stačí si tipnout celkový počet zobrazení stránek portálu VysokeSkoly.cz  na našem facebooku. Vítězem se stane nejbližší  tip k  reálné hodnotě.

Soutěžící s nejbližším  tipem od nás dostane tričko s logem vejšek, termosku, flashku, balzám na rty a časopis Jak na VŠ. Ostatní však nemusí zoufat, protože další dva v pořadí obdrží termosku, flashku, balzám na rty a časopis Jak na VŠ. Vaše tipy nám na náš facebook můžete psát až do 11. 8. 2018.

Podmínky soutěže naleznete na našem facebooku. Hezké léto!

LETNÍ-SOUTĚŽ-S-VYSOKÉ-ŠKOLY.CZ_

Další články k tématu

Logická olympiáda Mensy zná své vítěze. Letos soutěž probíhala prezenčně i on-line

Logická olympiáda Mensy zná své vítěze. Letos soutěž probíhala prezenčně i on-line

Navzdory omezením způsobeným epidemiím covid-19 zvládla Mensa uspořádat celorepublikové finále tradiční Logické olympiády. „Každý den jsme sledovali vývoj situace, připravovali různé scénáře, ale nevyvíjelo se to moc nadějně. Nějaký čas to opravdu vypadalo, že letos skončíme už krajskými koly,“ sdělila Zuzana Poláková, koordinátorka Logické olympiády z Mensy ČR. Změnám se nicméně olympiáda přece jen nevyhnula. Studenti …

číst více