Sodexo Zaměstnavatel roku zná své vítěze

4. 7. 2013 | Aktuality

Jedenáctý ročník soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku má své vítěze. Pro nejlepší zaměstnavatele v několika kategoriích hlasovali personalisté společností, ale i na dva tisíce vysokoškoláků. Kdo si odnesl prvenství?

Vysokoškoláci hlasovali prostřednictvím dotazníku s názvem The Most Desired Company, který pravidelně vytváří studentská organizace AIESEC. V této kategorii vyhrál Google, následovaný ČEZ a KPMG.

Personalisté společností se mohli zapojit do tří kategorií – společnost do 5000 zaměstnanců a společnost nad 5000 zaměstnanců, a progresivní zaměstnavatel do 500 zaměstnanců. Druhá jmenovaná kategorie byla letos vyhlášena poprvé. Prvenství si v ní odnesla Telefónica, následovaná ČSOB a automobilkou Škoda. V kategorii do 5 000 zaměstnanců zvítězila automobilka Hyundai, na druhém místě skončila Dalkia a třetí místo si odnesla společnost ArcelorMittal. Progresivním zaměstnavatelem do 500 zaměstnanců je pro letošek Atlas Copco.

Organizátorem Zaměstnavatele roku je Klub zaměstnavatelů a generálním partnerem soutěže je společnost Sodexo Benefity.