Seminář „Jak napsat oslnivou esej“

10. 6. 2005 | Aktuality

Mezivládní organizace pro vzdělávací studijní výměny s USA – Fulbrightova komise – pořádá koncem června semináře zaměřené na psaní esejí na amerických vysokých školách. Výuka, kterou povede student americké Hampden-Sydney College, se bude týkat především tzv. admission essays, tedy těch, které jsou požadovány při přijímacích řízeních či žádostech o stipendia. Student pocházející ze země za velkou louží, je v současné době na stáži ve Fulbrightově komisi a je připraven – i mimo vyhrazené termíny – poskytnout řadu cenných rad, kterak si poradit s napsáním kvalitní eseje.

Semináře se uskuteční 22. června v Brně od 15:30 v International Students Club (Komenského náměstí 2, budova LF MU) a o týden později, 29. června od 16:30 v Poradenském centru Fulbrightovy komise (Táboritská 23). Kapacita obou míst je omezená, je proto nutné se předem zaregistrovat na advisor@fulbright.cz.