První česká soukromá univerzita

7. 3. 2007 | Aktuality

Soukromá vysoká škola J. A. Komenského se sídlem v Praze získala 23. února tohoto roku – jako první svého druhu v Čechách – statut univerzity.

Kritérii pro udělení tohoto statutu bylo akreditování doktorských studijních programů, dále adekvátní vědecká a výzkumná práce pedagogů a jejich odpovídající odbornost, jež představuje tituly docentů a profesorů. Od naplnění několikaletého úsilí si škola slibuje především zvýšení prestiže a rovněž zvýšení počtu zájemců o studium.

Na soukromé Univerzitě J. A. Komenského se mohou zájemci zapsat do některého ze čtyř studijních oborů, kterými jsou evropská hospodářská a správní studia, sociální a masová komunikace, speciální pedagogika a andragogika a vzdělávání dospělých. Rovněž lze studovat MBA program.

www.vsjak.cz