Promoce na Mezinárodní univerzitě Nisa

26. 6. 2006 | Aktuality

Už třetí promoce proběhnou v červenci na Mezinárodní univerzitě Nisa, kde letos skončí své studium pětadvacet absolventů, mezi nimi i čeští studenti. Jedná se o posluchače tříletého bakalářského studia ve studijním programu Systémové inženýrství a informatika, oboru Informační a komunikační management.

Mezinárodní univerzita Nisa je unikátním zastřešujícím projektem technických univerzit v Liberci, polské Wroclawi a vysoké školy v saské Žitavě a Zhořelci. Přednášejí na ní pedagogové všech tří vysokých škol a zahraniční experti. Vyučujícím jazykem je angličtina.

První ročník absolvují studenti v Liberci, druhý pak v Polsku a třetí v Německu. Po absolvování bakalářského studia získávají jednotný titul Bachelor of Science (B. Sc.) a mohou pokračovat v navazujícím magisterském studiu na kterékoliv univerzitě.

Zdroj: Právo