Přijímací zkoušky na Fakultu informatiky MU v Brně

26. 1. 2004 | Aktuality

Přijímací zkoušky do všech studijních programů a oborů bakalářského studia na Fakultu informatiky MU letos proběhnou 15. května. Náhradní termín pro ty uchazeče o studium, kteří se ze závažných důvodů nebudou moci dostavit, je 8. června.

Novinkou je, že testy uchazeči složí zároveň ve 12 městech ČR, v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Karlových Varech, Liberci, Olomouci, Ostravě, Plzni, Praze, Teplicích a ve Zlíně. Studenti budou pozváni do nejbližšího města podle svého trvalého bydliště. Na požádání je samozřejmě možné místo vykonání zkoušky změnit.

Fakulta informatiky chce novou koncepcí organizace zkoušek vyjít uchazečům vstříc a šetřit jejich čas i peníze. Organizace zkoušek se mění, ale jejich obsah nikoli, i tentokrát bude náplní test ze středoškolské matematiky a dále test všeobecných studijních předpokladů.