Prezentace o možnostech studia v USA

26. 10. 2008 | Aktuality

Pro všechny studenty středních a vysokých škol, kteří by se rádi dozvěděli více o možnostech studia a dalšího vzdělávání v USA, je určena speciální informační kampaň Studuj v Americe 2008. Bude probíhat od 3. do 14. listopadu. Jednotlivé přednášky, semináře a konzultace se budou konat v Praze, Brně a Ostravě, pokaždé půjde o dvoudenní akci.

Přednášky by se měly zaměřovat především na jednotlivé kroky vedoucí ke studiu v USA, praktické problémy, možnosti víz a stipendií a podobně. Studenti v Praze se budou moci navíc zúčastnit i diskuse se zástupci amerických škol.

Pořadatelem kampaně je Komise J. W. Fullbrighta, organizace pro česko-americké vzdělávací výměny, která spolupracuje s celou řadou českých institutů. Vstup na veškeré akce je zdarma, je však třeba se předem registrovat (kontakt: advisor@fulbright.cz). Všichni návštěvníci mají navíc možnost vyhrát poukaz na certifikát z anglického jazyka TOEFL.

Zdroj: Komise J. W. Fullbrighta