Pozvánka na TEDx UNYP 2023 – „Klíče do budoucnosti“

6. 10. 2023 | Aktuality

TEDx_UNYP_1_UVODEDx platforma, proslulá podporou intelektu a šířením „Hodnotných myšlenek“ s radostí oznamuje, že nadcházející událost TEDxUNYP 2023 se bude konat v UNYP Aréně dne 21. října 2023. Tématem letošního roku je „Klíče do budoucnosti“ s důrazem na udržitelnost jak pro naši planetu, tak pro nás samotné.

Od svého založení byl TEDxUNYP přední platformou pro výměnu myšlenek a inovací, zapojení předních myslitelů z různých oborů. Letošní událost slibuje hluboký ponor do konceptu udržitelnosti, zkoumání, jak můžeme posílit odolnost naší planety a sami sebe, když se ubíráme do budoucnosti.

„Téma ‚Klíče do budoucnosti‘ zastupuje svět plný příležitostí, vynálezů a inovací – to jsou ty ‚klíče‘. TEDxUNYP přináší velké nápady do života, které nám pomáhají identifikovat tyto myšlenky a podnítit myšlení a diskusi. Právě sdílením inovativních nápadů a kultury najdeme cestu vpřed pro sebe i pro zbytek světa, odemykajíce naši budoucnost,“ komentoval Mark Anderson, marketingový ředitel University of New York in Prague, organizátor a držitel licence TEDxUNYP.

TEDx_UNYPUdálost bude zahrnovat pečlivě vybraný seznam řečníků, včetně proslulých environmentalistů, futuristů, zastánců duševního zdraví a vlivných myslitelů. Řečníci se zaměří na unikátní pohledy na různá témata, jako je změna klimatu, duševní zdraví, osobní rozvoj, podnikání a umělá inteligence. Účastníci budou mít možnost zkoumat klíčové diskuse, které formují náš svět i naše individuální životy.

TEDxUNYP 2023 si klade za cíl probudit naději, odolnost a akci, čelit výzvám, kterým čelí náš svět. Zvýrazněním udržitelnosti má tato událost za cíl inspirovat kolektivní pohyb směrem k odolnější planetě a hlubšímu porozumění osobního rozvoje.

V souladu s interaktivní povahou událostí TEDx, jsou účastníci vyzýváni, aby se účastnili živých debat a navázali kontakt s lidmi se stejnými zájmy, kteří sdílejí zájem o utváření udržitelné budoucnosti.

Další informace o TEDxUNYP 2023, včetně prodeje vstupenek, naleznete na oficiální webové stránce. Vzhledem k vysoké poptávce a omezené dostupnosti vstupenek se doporučuje lístky co nejdříve rezervovat.

Buďte v obraze ohledně TEDxUNYP 2023 na webové adrese www.tedxunyp.com.

Další články k tématu

Studenti Masarykovy univerzity organizuji světoznámou konferenci TEDx

Letos studenti Masarykovy univerzity organizují již čtvrtý ročník TEDxMasarykUniverzity – konference od studentů pro studenty, akademiky i širší veřejnost. Čtvrtý ročník konference je připraven na 25. dubna 2024 v prostorách Basecamp CityHouse Brno. Organizaci téhle konference si vzali na starost brněnští studenti Masarykovy Univerzity. Na konferenci se sejde zajímavá skupina řečníku z oblasti vědy a […]

číst více