Ostravská výstava vám pomůže vybrat VŠ

19. 11. 2015 | Aktuality

Nevíte ještě, na jakou školu se chcete hlásit? Váháte mezi vícero a nevíte, kterou vybrat? Pak se můžete inspirovat třeba na výstavě s názvem Učeň, středoškolák, vysokoškolák. Uskuteční se ve dnech 4. a 5. prosince 2015 na ostravském Výstavišti Černá louka.

Výstava je určena všem zájemcům o další studium po ZŠ a SŠ. Prezentovat se na ní budou odborné a střední školy, vyšší odborné školy, vysoké školy a jiná školská zařízení, které všechny budou připraveny poskytnout zájemcům podrobné informace o tom, co právě jejich instituce může svým studentům nabídnout.

Návštěvníci akce se však budou moci dozvědět více o novinkách v oblasti školství a vzdělání, setkat se se zástupci škol z celého Moravskoslezského kraje i okolí a mnoho dalšího. Cílem výstavy je rovněž poukázat na technické obory a jejich využití v Moravskoslez­ském kraji.

Zdroj: www.cerna-louka.cz
Zdroj foto: FreeImages.com

Další články k tématu

Ženy, které ovlivnily vývoj vědy, představí Univerzita Karlova

Ženy, které ovlivnily vývoj vědy, představí Univerzita Karlova

Právě probíhající výstava Ženy ve vědě má za cíl připomenout osudy žen, které se v minulosti svou prací zasloužily o rozvoj Univerzity Karlovy. Výstava představí ženy působící v humanitních i dalších oborech vyučovaných na škole. Výstava v budově pražského Karolina je prvním krokem v rámci celoročního projektu univerzity, který začal v lednu 2020 a nazývá se Ženy ve vědě. Rektor …

číst více
6 důvodu, proč byste si neměli nechat ujít veletrh VysokéŠkoly.cz

6 důvodu, proč byste si neměli nechat ujít veletrh VysokéŠkoly.cz

On-line veletrh vysokých škol se blíží! Už 26. ledna se otevřou virtuální brány na desítky českých univerzit a fakult. V době pandemie koronaviru, kdy jsou školy zavřené a klasické veletrhy se nekonají, vám VysokéŠkoly.cz pomůžou s výběrem té správné vejšky. Proč byste na on-line veletrhu neměli chybět? 1. Velký výběr VŠ Na on-line veletrhu si budete moci …

číst více