Nový obor na pedagogické fakultě UK

2. 2. 2008 | Aktuality

Pedagogická fakulta UK nabízí zájemcům o studium nově akreditovaný obor: Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání v kombinacích s dalšími obory, který spadá pod program Specializace v pedagogice. Termín pro podání přihlášek je do 30. března 2008.

Obor Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání vychází z koncepce transformující se základní a střední školy, z požadavku nových kurikulárních dokumentů realizovat ve školách programy podporující zdraví. Absolventi získávají důkladnou orientaci v problematice lidského zdraví v jeho bio-psycho-sociálních rovinách, s možností výchovného působení na děti, dospívající i dospělé v různých institucích, poradenských službách či střediscích volného času.

Bližší informace najdete zde.

Zdroj: www stránky Pedagogické fakulty UK