Nový navazující Mgr. obor na FHS UK: Evropské kulturní a duchovní dějiny

4. 8. 2013 | Aktuality

Pokud již máte po bakalářských studiích a přemýšlíte o pokračování ve studiu magisterském, Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy (FHS UK) vám nabízí šanci se ještě přihlásit. Pro zájemce totiž otevřela nový navazující magisterský studijní obor Evropské kulturní a duchovní dějiny. Obor je určen zejména absolventům oborů humanitních či oborů se zaměřením na historii.

Obor bude vypsán pouze v prezenční formě studia a jen s výukou v českém jazyce. Hlásit se lze až do 29. srpna 2013, a to pouze prostřednictvím papírových přihlášek (elektronické podávání přihlášek bude možné jen v případě, že před výše uvedeným termínem bude fakultě přidělen kód KKOV MŠMT). Formulář papírové přihlášky je ke stažení mimo jiné na stránkách fakulty.

Samotné přijímací řízení proběhne v září. Tvořit ho bude ústní pohovor, kde také uchazeči předkládají seznam relevantní četby nejméně deseti knižních titulů, které představují jejich dosavadní zájem o oborově relevantní oblast. Více informací o oboru i průběhu přijímacího řízení se dozvíte na této stránce.

Mějte přehled o vysokých školách:


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: moodle.fhs.cu­ni.cz
Zdroj foto: fhs.cuni.cz