Nastartuj kariéru na veletrhu iKariéra

9. 4. 2010 | Aktuality

Organizace IAESTE pořádá každoročně veletrhy pracovních příležitostí pro studenty a absolventy vysokých škol. Letos se máte ještě možnost zúčastnit veletrhu v Praze na VŠCHT, a to už 13. dubna a den poté – ** 14. dubna v Brně na Fakultě podnikatelské VUT­.**

Co čekat? Pražská část veletrhu představí 25 firem zaměřených svou orientací přímo na studenty a absolventy VŠCHT, v Brně se bude prezentovat kolem čtyřicítky firem zajímavých nejen pro studenty VUT.

V obou městech se příchozí mohou osobně setkat s personalisty firem, nabídnout jim své životopisy a získat informace o nabízených pracovních pozicích. Mohou si také domlouvat praxe a stáže, brigády či trainee programy. Pro budoucí řešitele bakalářských a diplomových prací skýtá veletrh příležitost získat cenné kontakty a zdroje informací, případně inspiraci na téma práce.

Zdroj a podrobné informace: www.ikariera.cz