Národní srovnávací zkoušky nanečisto

5. 10. 2010 | Aktuality

Společnost Scio sestavující testy, které slouží jako přijímačky na několik desítek fakult v republice, spustilo přihlášky ke zkouškám. Studenti, kteří již mají představu, zda se budou hlásit na některou z těchto fakult, se tedy mohou přihlásit na preferovaný termín zkoušky.

Současně společnost pořádá 23. 10. 2010 Tréninkový den, v rámci jehož si za výrazně sníženou cenu mohou zájemci atmosféru ostrých zkoušek vyzkoušet. Více informací zde.

Letos čeká testy v rámci Národních srovnávacích zkoušek několik změn. Týkají se především testu Obecných studijních předpokladů a jeho plánovaného rozšíření o dva další oddíly. Podle takto rozšířených testů budou přijímat studenty fakulty s nejvyšší poptávkou z řad uchazečů.

Zdroj: www.scio.cz