Na VŠE o VŠE: Dorazte na den otevřených dveří

11. 12. 2019 | Aktuality

4R4A4518Jestliže uvažujete o studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze, ale prozatím jste neučinili finální rozhodnutí, zavítejte na den otevřených dveří! Informace o podobě studia na VŠE představí vyučující i studenti ze šesti různých fakult.

Den otevřených dveří je určen jak pro zájemce o bakalářské studium, tak i budoucím magistrům. Kromě podrobností o průběhu a podmínkách přijímacích zkoušek se na akci dozvíte informace o více než 60 studijních oborech. Existuje proto šance, že třeba objevíte obor, který vás zaujme, ačkoliv jste o něm předtím neuvažovali.

Během dne otevřených dveří budete mít možnost setkat se kromě vyučujících a studentů také se zástupci jednotlivých odborných pracovišť, s nimiž si budete moct promluvit například o možnosti výjezdu na studijní pobyt v zahraničí nebo o studijních kolejích.

Kromě konzultace se členy univerzity rovněž dostanete příležitost projít si areál univerzity a otestovat si svou připravenost na přijímačky díky zkráceným verzím přijímacích testů nanečisto. Mimo to se dozvíte i něco o tom, jak získat mezinárodní jazykový certifikát.

Den otevřených dveří proběhne 17. prosince od 9 do 16 hodin v Atriu Rajské budovy v areálu VŠE na pražském Žižkově. Kompletní informace o hlavním i doprovodném programu, včetně časového rozpisu, najdete na oficiálních stránkách Vysoké školy ekonomické.

Zdroj: https://www.vse.cz/aktuality/den-otevrenych-dveri-vse/

Další články k tématu

Fakulta VŠE jede dál podle rozvrhu, výuka se přesunula on-line

Fakulta VŠE jede dál podle rozvrhu, výuka se přesunula on-line

Už tři dny po uzavření škol se výuka na Fakultě mezinárodních vztahů (FMV) na Vysoké škole ekonomické (VŠE) opět rozjela naplno. Škole s tím pomáhá online platforma Microsoft Teams. Studenti tak virtuálně absolvují přednášky, které probíhají přesně podle rozvrhu před pandemií koronaviru. Přednášky jsou navíc interaktivní. Studenti mohou klást dotazy, vyučující zase sdílet prezence nebo přímo …

číst více
VŠE a den otevřených dveří

VŠE a den otevřených dveří

Přemýšlíte o studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze, nebo jste se ještě tak úplně nerozhodli? Přijďte na den otevřených dveří VŠE, který se koná v úterý 17. prosince od 9 do 14 h v Atriu Rajské budovy v areálu VŠE v Praze na Žižkově. Na jednom místě se dozvíte vše o bakalářském i navazujícím …

číst více