Na veletrhu NGO Market se představí až 80 neziskovek

2. 4. 2006 | Aktuality

Již po sedmé pořádá Studentské fórum 2000 veletrh neziskových organizací NGO Market. Pod záštitou exprezidenta Václava Havla a primátora Prahy Pavla Béma se na něm představí až 80 neziskovek z České republiky i zahraničí.

Celá akce se bude konat 25. dubna v prostorách Muzea hlavního města Prahy. Vystavovat bude celá řada studentských spolků, ekologických sdružení, ale třeba i institutů zabývajících se mezinárodní politikou. Podle organizátorů má NGO Market zvýšit informovanost široké veřejnosti o tom, co vlastně neziskové organizace dělají. I proto je akce otevřena pro každého a vstup je zdarma.

Studentské Forum 2000 je projektem Nadace Forum 2000, která se zaměřuje na vzdělávací aktivity a aktivity směřující k posílení občanské společnosti v České republice a v regionu Střední Evropy. Nadace Forum 2000 byla založena v roce 1997 z podnětu Václava Havla. Organizuje řadu projektů, z nichž nejznámější je každoroční mezinárodní konference Forum 2000, kde o problémech a výzvách současného světa diskutují přední světoví státníci, myslitelé a duchovní vůdci.

Server vysokeskoly.cz je mediálním partnerem akce.