Na ekonomickou fakultu do Liberce se ještě můžete dostat, i když vám zatím chybí maturita!

24. 8. 2020 | Aktuality

IMG_1720S příchodem koronaviru se na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Liberci nezastavil čas. Jenom jsme se na začátku chvilku nadechli, rozkoukali a pak začali naše činnosti realizovat tak, jak se v dané chvíli dalo a mohlo. A hlavně tak, abychom pomohli studentům. Jak těm, kteří již jsou těmi „našimi“, čili vídáme se s nimi na výuce (jasně, v tomto roce jsme se s nimi vídali hlavně přes monitory počítačů, displeje notebooků či mobilních telefonů), tak těm, kteří se k nám teprve chystají.

A právě pro ně jsme nastavili speciální zjednodušené požadavky k přijímacím zkouškám.

Letos k tomu, aby se k nám člověk  dostal, stačí jen splnit maturitu, z níž nás zajímá pouze průměr známek ze státní části (čeština +  nebo čeština + cizí jazyk). Je tedy ideální složit státní maturitní zkoušku se slušným výsledkem, který určuje pořadí pro přijetí a který je třeba doložit. Ověřenou kopii maturitního vysvědčení je potřeba zaslat na studijní oddělení do 30. 8. 2020.

Čili žádné přijímačky, na které se musí přijet a splnit je!

Bez přijímaček se k nám můžete dostat také v případě:

• státní maturity z matematiky (hodnocení 1-3), matematiky +,  nebo
  • úspěšných SCIO testů s percentilem 50 a vyšším z OSP a anglického jazyka (výsledky je nutné dodat na studijní oddělení do 30. 8. 2020).

To ale u nás platí již několik let.

62_190405su-tul-87-websize

První kolo přijímacího řízení již proběhlo, vše je tedy vyzkoušeno.

Na druhé kolo je třeba podat přihlášku do 30. srpna!

A pokud se Vám maturita z různých důvodů přesunula na září, vůbec to nevadí.

Je možné se přihlásit i bez ní a její výsledky doložit dodatečně, a to opět ověřenou kopií maturitního vysvědčení, tentokrát do 15. 9. 2020.

Takže jestli jsme Vám aspoň trochu pomohli, tak neváhejte, přihlaste se k nám. Zbývá již jen pár dní!

Kompletní informace naleznete na fakultním webu nebo na oblíbeném speciálním webu Moje škola.