O nás

Špičkové vzdělání pro uplatnění v oboru

Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci nabízí to, co potřebují podniky a organizace na počátku 3. tisíciletí – špičkové vzdělávání, výzkum, znalosti, zkušenosti, spolupráci. Fakulta se v průběhu své existence transformovala v prestižní, respektovanou instituci, zabezpečující kompletní – tj. bakalářské, magisterské i doktorské vzdělání ve studijních programech Podniková ekonomika, Systémové inženýrství a informatika a Hospodářská politika v globálním prostředí.

Kvalita

V roce 2016 obdržela Národní cenu kvality České republiky v programu START EUROPE.

Moderní kampus a mezinárodní spolupráce

Významná část výuky fakulty je realizována v mezinárodním prostředí, podporujícím vysokou úroveň zahraniční mobility studentů a akademických pracovníků. A navíc, kdo by neznal Liberec - moderní město, krásná příroda, hory na dosah ruky, univerzitní sport a špičkové koleje.

Web

Kde nás najdeš

Ekonomická fakulta

Technická univerzita v Liberci
Voroněžská 1329/13
460 01 Liberec

Přihlášky a přijímačky

Bakalářské obory jsou přístupny uchazečům, kteří úspěsně vykonají přijímací zkoušku z cizího jazyka (AJ) a z obecných studijních předpokladů. Přijímací zkoušky pro magisterské obory se skládají z odborného písemného testu.

  • Elektronická přihláška: 600 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Anglický jazyk

Výsledek pro přijetí: 50 %

Vyzkoušet test

Německý jazyk

Výsledek pro přijetí: 50 %

Vyzkoušet test

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: 50 %

Vyzkoušet test

Aktuality

Doplňující informace

Studium v zahraničí

Ekonomická fakulta úzce spolupracuje se zahraničními univerzitami a nabízí studentům nadstandardní možnosti studia v zahraničí, v rámci programu ERASMUS+ a na základě smluv o spolupráci. Mezinárodní dimenze byla vždycky silnou doménou Liberce. Studenti naleznou podporu i v rámci liberecké Erasmus sítě.

Ubytování a koleje

Technická univerzita nabízí studentům ubytování na kolejích a možnost stravování v menze. Liberecké koleje poskytnují uchazečum moderní zázemi. Právem se tak pyšní několikanásobným titulem Kolej roku v ČR.

Sport

Akademické sportovní centrum dává studentům možnost sportovního vyžití, ale i relaxace v sauně.

 

Kontakt

Ekonomická fakulta

Technická univerzita v Liberci
Voroněžská 1329/13
460 01 Liberec