MU zahájila přijímací řízení pro nadcházející akademický rok

28. 11. 2012 | Aktuality

Zájemci o studium na brněnské Masarykově univerzitě (MU) se mohou začít hlásit k bakalářskému a magisterskému studiu se zahájením v akademickém roce 2013/2014. Letos mají na výběr z více než 1400 studijních o­borů.

Na jednotlivé obory se lze hlásit pouze elektronicky, a to na adrese “www.muni.cz/ad­mission:http://www.muni.cz/admission, kde lze nalézt také veškeré doplňující informace. Uzávěrka příjmu přihlášek je tradičně stanovena na konec února 2013. V loňském roce jich škola od uchazečů obdržela přes 63 tisíc.

A stejně jako loni, i letos MU zpestřila celý přijímací proces soutěží s názvem MUNIquest. Tentokrát má podobu špionážní hry a jejím cílem je zábavnou formou seznámit uchazeče z různých míst České republiky s pestrostí studia, ale i studentského života na Masarykově univerzitě a v Brně. Hra odstartovala koncem října, ale zájemci se mohou přidávat i nyní. Potrvá do 28. února příštího roku. Více informací lze nalézt na webových stránkách www.muniquest.cz.

Zdroj: tisková zpráva MU