Miss Academia je ze Zlína

6. 4. 2007 | Stojí za přečtení

Vysokoškoláci mají svoji novou královnu krásy. Ve středu večer se jí stala jedenadvacetiletá Karla Plhoňová, studentka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, která získala titul Miss Academia ČR 2007. Tato zlínská studentka oslnila porotu a diváky nejen svým šarmem, ale i volnou disciplínou, kdy předvedla zaplněnému zlínskému divadlu tanec Boogie Woogie. Hlavní cenou, kterou teď bude moci půl roku zdarma využívat, je automobil Škoda Roomster od generálního partnera soutěže Škoda Auto a.s.

Vysokoškoláci mají svoji novou královnu krásy. Ve středu večer se jí stala jedenadvacetiletá Karla Plhoňová , studentka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, která získala titul Miss Academia ČR 2007. Tato zlínská studentka oslnila porotu a diváky nejen svým šarmem, ale i volnou disciplínou, když předvedla zaplněnému zlínskému divadlu tanec Boogie Woogie. Hlavní cenou, kterou teď bude moci půl roku zdarma využívat, je automobil Škoda Roomster od generálního partnera soutěže Škoda Auto a.s.

Korunku I. Vicemiss si ze Zlína odvezla Lucie Nedbalová, studentka Masarykovy univerzity v Brně. Ta si jako svou volnou disciplínu zvolila též tanec, ale tentokrát ve stylu disco dance. Titul II. Vicemiss získala Barbora Čenková z VŠ Báňské, Technické univerzity Ostrava. Ta jako jediná z finalistek zvolila za svou volnou disciplínu zpěv.

Během finálového večera byl udělen také titul Miss Academia ON-LINE 2007. Vítězkou se stala Lina Zatsepina, studentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze.

Celým večerem provázelo moderátorské duo Tomáš Krejčíř a Petra Hřebíčková, kteří v sále Městského divadla Zlín navodili atmosféru 30. let. Tomáš Krejčíř vystupoval jako továrník hledající novou asistentku. Úkolem dívek bylo se mu zalíbit. Dívky tak absolvovaly pohovor ve stylových šatech, prošly se po pódiu ve společenských šatech a spodním prádle a poté mohly zaujmout porotu ve volné disciplíně.

Zdroj fotografie: www.missacademia.cz