Mimořádné studium na Fakultě managementu VŠE

27. 6. 2012 | Aktuality

Vysoká škola ekonomická, respektive Fakulta managementu v Jindřichově Hradci připravila pro ty, kteří neuspěli u přijímacích zkoušek, možnost mimořádného studia. V rámci programu celoživotního vzdělávání můžete studovat za úplatu bez přijímacích zkoušek. Studentům přijatým do řádného studia v dalším roce budou úspěšně absolvované předměty uznány jako splněné. Přihlášky zasílejte do 1. 10. 2012.

Škola nabízí tři programy:

• Základní program – je určen zájemcům o bakalářské studium. Studenti absolvují v každém semestru šest předmětů, které jsou vybrány z akreditovaného studijního bakalářského programu. Poplatek za oba semestry vyjde na 28 000 Kč.
  • Navazující program – během dvou semestrů absolvují studenti vybrané předměty čtvrtého ročníku. V každém semestru proběhne výuka pěti předmětů magisterského studia. Tento program stojí 35 000 Kč.
  • Individuální program – je připraven pro zájemce o studium konkrétních předmětů. Studenti absolvují v každém semestru individuální počet předmětů dle vlastního výběru. Poplatky jsou nastaveny následovně: 600 Kč za jednu hodinu týdně v bakalářském a magisterském studiu, 1000 Kč v doktorském studiu.

Více informací najdete zde

Zdroj: www.fm.vse.cz