Mendelova univerzita zve na LANDART

29. 5. 2017 | Aktuality

Od 1. do 14. června 2017 bude v Botanické zahradě a arboretu Mendelovy univerzity v Brně–Černých Polích probíhat výstava studentských prací LANDART 2017 vzniklých v rámci výuky studijního programu Design nábytku a Nábytek.

„Největší část dvanáctého ročníku výstavy zaujímá landartová instalace studentů prvního ročníku, kde si studenti dle své fantazie a vtipu mohli pohrát na téma „objekty ze slámy“. Vzniklá konceptuální díla pak vhodně nainstalují, a to vždy do adekvátní části arboreta tak, aby tvořila jeden celek. Cílem bylo souznění konceptu a místa,“ uvedl Jiří Tauber.

Výstava vznikla na základě iniciativy studentů a je podpořena Ústavem nábytku, designu a bydlení Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně.