Letošní Majáles začíná v Plzni a končí v Písku

24. 4. 2006 | Aktuality

Majáles, největší studentskou oslavu jara, bude letos hostit osm měst. Jeho součástí jsou koncerty, párty, soutěže, volba krále i královny Majálesu a rovněž oblíbená přehlídka nových kapel známá jako Nová krev.

Tento rok vše začíná již 29. dubna v Plzni, v areálu amfiteátru Lochotín, po ní následují další města.

2. května Praha, stadion Eden 3. května Ostrava, kolejní areál Vysoké školy báňské 4. května Hradec Králové, u stadionu na Kotli 4. května České Budějovice, Sokolský ostrov 9. května Olomouc 10. května Brno, Mariánské údolí v Líšni 12. května Písek, SC Družba

Vše důležité čtěte ZDE

Minulý rok se Majáles konal v šesti městech a zúčastnilo se ho na 50 tisíc studentů.