Letní filmová škola v Uherském Hradišti v africkém rytmu

16. 6. 2006 | Aktuality

Všichni zájemci o filmové dění jsou zváni do Uherského Hradiště, kde se ve dnech od 21. – 30. července uskuteční již tradiční přehlídka Letní filmové školy, která je letos zaměřena na přírodu, vztah člověka k přírodnímu bohatství a retrospektivu afrického filmu.

Všichni zájemci o filmové dění jsou zváni do Uherského Hradiště, kde se ve dnech od 21. – 30. července uskuteční již 31. ročník tradiční Letní filmové školy, která je letos zaměřena na přírodu, vztah člověka k přírodnímu bohatství a retrospektivu afrického filmu.

Hlavní filmový program bude doprovázen také řadou programů doprovodných, jako jsou koncerty africké hudby a přehlídka afrických tanců.

Filmovka se zároveň pokusí představit nejvýznamnější osobnosti kanadské kinematografie, například Atoma Egoyana, Davida Cronenberga či Roberta Lepage. Organizátoři mají potvrzenou účast také ruského skladatele filmové hudby Eduarda Artěmjeva.

Zdroj: Právo, www.lfs.cz.