Jaký je váš názor na státní maturity?

28. 6. 2006 | Aktuality

Jste zastánci nových státních maturit nebo vám nová zkouška dospělosti přijde jako nesmyslný výplod našich politiků? Na stránkách www.eucebnice.cz máte nyní jedinečnou možnost vyjádřit se k problematice státních maturit prostřednictvím krátkého dotazníku, který je anonymní.

Cílem tohoto projetu je, aby se do diskuze o podobě nových maturit zapojila co nejširší veřejnost a zejména ti, kterých se to bezprostředně týká – pedagogové, ředitelé škol, studenti a budoucí maturanti.

Výsledky výzkumu budou posléze zveřejněny a předány ministerstvu školství a parlamentu.