ING Bank hledá Trainee!

27. 6. 2015 | Aktuality

ING Bank hledá absolventy či studenty posledního (magisterského) ročníku vysoké školy ekonomického směru, kteří by se chtěli zapojit do jejího Trainee programu. Pokud vás tedy baví práce s daty a analýzy a láká vás strávit následující rok na různých projektech v rámci divize retailového bankovnictví ING Bank pod vedením zkušených kolegů v Praze, pak jste správnými adepty.

Úkolem Trainee bude připravovat různé druhy analýz a reportů z oblasti marketingu, produktového managementu i podpory zákazníků, nahlédne také do procesu tvorby, vylepšování a implementace retailových produktů banky a setká se s celou řadou aktivit analytických a organizačních.

U uchazečů je vyžadována předchozí pracovní zkušenost při studiu z nadnárodní společnosti, ideálně z finanční oblasti. Zkušenost s Data Warehouse (DWH structures, OLAP, SQL code) je výhodou, ale znalost těchto procesů a programů je nutností stejně jako znalost MS Office na pokročilé úrovni.

Termín nástupu je červenec 2015 s pracovní smlouvou na dobu určitou (1 rok) a řadou zaměstnaneckých benefitů. Po uplynutí tohoto programu může být absolventovi v ING Bank nabídnuto pracovní místo. Svůj zájem mohou uchazeči vyjádřit zasláním svého životopisu a motivačního dopisu v anglickém jazyce na e-mail tereza.charousova@ing.cz nebo přes web ingbank.jobs.cz.

Líbí se Vám naše stránky?


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: ingbank.jobs.cz

Další články k tématu

Čtyři příběhy absolventů Matfyzu. Budou vás inspirovat

Čtyři příběhy absolventů Matfyzu. Budou vás inspirovat

Pro fakultu neexistuje lepší reference než úspěchy jejích absolventů. Zmapovali jsme proto osudy pěti bývalých studentů Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, konkrétně studijního programu Informatika, na které může jejich alma mater být patřičně hrdá. Jejich příběhy vás možná inspirují k tomu, podat si na obor hned teď přihlášku.   Ozvali se nám z Facebooku Programátory a absolventy …

číst více
Jste student nebo absolvent a hledáte práci? Přijďte na JobsChallange!

Jste student nebo absolvent a hledáte práci? Přijďte na JobsChallange!

120 zaměstnavatelů z patnácti oborů v jeden den na jednom místě. Stihnete je obejít všechny? Možnost budete mít už ve středu 21. listopadu v Brně během Veletrhu práce JobChallenge, kde se sejdou české i mezinárodní firmy, a to s jediným cílem – rekrutovat nové lidi do svých řad. Studentům budou nabízet jak zaměstnání na plný úvazek, tak i stáže …

číst více