I letos bude udělena Cena rektora Masarykovy univerzity

11. 2. 2005 | Aktuality

Soutěž o Cenu rektora MU 2005 proběhne ve čtyřech kategoriích: Cena za významný tvůrčí čin, Cena pro nejlepší studenty doktorských studijních programů univerzity, Cena pro nejlepší posluchače magisterského studia MU a Cena pro nejlepší sportovce z řad studentů a pracovníků univerzity.

Práce či projekty, které na cenu navrhnou buď sami autoři, nebo zástupci fakulty (děkan, proděkan pro výzkum a vývoj, případně vedoucí příslušných kateder), musí splňovat požadavky definované Statutem ceny rektora podle jednotlivých kategorií. Studenti tak mají šanci získat ocenění např. za vynikající prospěch či disertační práci, významnou tvůrčí činnost apod. Návrhy na letošní ceny musí být podány do konce března.

zdroj: www.muni.cz, inet.muni.cz