Esejistická soutěž pro vysokoškoláky VIZE 2025 nabízí výherci 5000 euro

15. 8. 2010 | Aktuality

Reprezentují občany v parlamentu opravdu ti nejlepší? Jakou formu by měla mít efektivní spoluúčast ve zdravotnictví? Co dělají současní developeři špatně?

Studenti, pro které je zodpovězení otázek týkajících se reformy volebního systému, veřejného zdravotnictví či současného developmentu lákavou výzvou, se o to mohou pokusit v sedmém ročníku esejistické soutěže VIZE 2025.

Soutěž je rozdělena do tří kategorií podle zmiňovaných témat. V každé z nich mohou studenti získat 5000, 3000 a 1000 eur podle zdařilosti práce. Zúčastnit se může kterýkoliv prezenční student z české, slovenské a polské univerzity. Soutěž není omezena oborem, který student studuje.

Eseje mohou studenti zasílat do 31. srpna 2010, porota pořadí studentů oznámí do konce září 2010.

VIZI 2025 organizuje nadace Penta patřící pod českou investiční společnost Penta investments.

Více informací na: www.pentainvestments.com a fss.muni.cz .