Dodatečné přijímací řízení na MU: Specializace v pedagogice

8. 8. 2010 | Aktuality

Až do 20. srpna 2010 se mohou uchazeči o studium na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity (MU) hlásit do bakalářského studijního programu Specializace v pedagogice, a to konkrétně do násleujících oborů:

• Pedagogické asistentství fyziky pro základní školy, Pedagogické asistentství zeměpisu pro základní školy,
  • Pedagogické asistentství fyziky pro základní školy, Pedagogické asistentství chemie pro základní školy,
  • Pedagogické asistentství fyziky pro základní školy, Pedagogické asistentství matematiky pro základní školy,
  • Pedagogické asistentství fyziky pro základní školy, Pedagogické asistentství technické a informační výchovy pro základní školy.

Ve všech případech jde o prezenční dvouoborové studium. Přihlášky se podávají pouze v elektronické podobě, a to na adrese www.is.muni.cz pod odkazem e-přihláška na MU.

K přijetí ke studiu je třeba úspěšně složit Test studijních předpokladů (TSP). Termín jeho konání je 3. září 2010 v 9:00 hodin a uskuteční se v učebně č. 50 (Poříčí 9, 603 00 Brno). Uchazeči se musí dostavit nejpozději 30 minut před jeho začátkem. Papírové pozvánky nebudou uchazečům zasílány.

Uchazeči, kteří TSP skládali již v květnu, tuto zkoušku již znovu nekonají, počítat se jim bude právě výsledek z květnového testu.

Podrobnější informace naleznete na stránkách Pedagogické fakulty MU a nebo též na stránkách Informačního systému MU.

Zdroj: www.ped.muni.cz