Dny otevřených dveří na Technické univerzitě v Liberci

14. 1. 2008 | Aktuality

Fakulta strojní Technické univerzity v Liberci pořádá v tomto akademickém roce svůj v pořadí již druhý den otevřených dveří. Uskuteční se 16. ledna, a to od 10 hodin v posluchárně Vladimíra Svatého (posluchárna E9, 3. p. budovy E – vstup od výškové budovy Informačního centra). Studenti středních škol a další zájemci o studium na této fakultě zde získají nejen bližší informace o jeho podmínkách, ale i příležitost si v době od 11 do 15 hodin prohlédnout laboratoře a posluchárny dílčích kateder fakulty.

Další informace o programu budou k dispozici při zahájení v posluchárně E9 a na studijním oddělení (budova A, Hálkova 6 – autobus MHD č. 15 a 19 ze stanoviště nádraží MHD ve Fügnerově ul. na zastávku v Husově ul.).

Adresa: Strojní fakulta TUL, Studentská 2, Liberec I WWW stránky fakulty: www.fs.tul.cz

Hospodářská fakulta pořádá pouze jediný den otevřených dveří, a to 23. ledna. Bližší informace budou následovat.

Adresa: Hospodářská fakulta TUL, Voroněžská 13, Liberec I WWW stránky fakulty: www.fs.tul.cz