Den vědy na pražských vysokých školách

19. 11. 2007 | Aktuality

Chcete se dozvědět, co obnáší práce na poli vědy a výzkumu? Rádi byste si popovídali s vědci z pražských vysokých škol a seznámili se s výsledky jejich bádání?

To vše vám umožní Scientia Pragensis – Den vědy, který se uskuteční 30. listopadu 2007 v areálu Vysoké školy ekonomické v Praze. Akce má široké veřejnosti přiblížit vědu a vědeckou činnost na pražských univerzitách. Návštěvníci se mohou těšit na přednášky, diskusní kluby i prezentace konkrétních ukázek aplikace vědy.

Na organizaci spolupracují Univerzita Karlova, České vysoké učení technické, Vysoká škola chemicko-technologická, Vysoká škola ekonomická a Česká zemědělská univerzita. Vstup je zdarma. Informace o programu a dopravním spojení na místo konání najdete zde.