DEN PRO FAIR TRADE

11. 5. 2006 | Aktuality

Studenti Masarykovy univerzity si během uplynulého týdne pochutnávali na snídaních s Fair Trade. Mohli např. ochutnat Fair Trade kávu nebo moučníky. Proč to všechno?

Společnost pro Fair Trade je organizace, která se zabývá spravedlivějším obchodem s drobnými výrobci z nejchudších světových regionů. Aby na své projekty více upozornila, zorganizovala pro studenty společné snídaně. Kromě různých lahůdek nabízeli i informace o svých projektech a o tom, jak se může každý zapojit. Postup je snadný – zájemci se prý mají ozvat přes e-mail info@fairtrade.cz.

Pokud jste snídaně propásli, nezoufejte. Tuto sobotu, 13.5.2006, proběhne v brněnském centru volného času FAIR TRADE FIESTA kromě divadla, ochutnávky různých delikates a prezentace etnonástrojů i koncert pražské kubánské kapely CARIBE. Akce začíná v 16 hodin.

Zájemcům o více informací o projektech Fair trade doporučujeme tyto stránky.