Čtěte rychleji s prázdninovou slevou

12. 7. 2013 | Aktuality

ISIC připravil pro studenty letní akci ke svému 60. výročí. Ve spolupráci se serverem Rozečtise.cz nabízí držitelům studentských karet ISIC 60% slevu na kurz rychločtení. Akce platí do konce prázdnin, tedy do 31. srpna 2013.

Rozečtise.cz je on-line kurz rychločtení, který každému, kdo se jej rozhodne absolvovat, zabere jen pár desítek minut denně a můžete ho mít hotový za několik týdnů. S ISIC slevou kurz nyní stojí 475 Kč a pilným studentům nabízí možnost číst i rychleji než 500 slov za minutu. Což se, jak jistě potvrdí každý vysokoškolák, hodí zejména při zkouškovém období. Rozečtise.cz vás nenaučí číst jen rychleji, ale i efektivněji – lépe si vybírat z textu informace a zapamatovat si, co je důležité. Jak to vlastně funguje? Pomocí nejrůznějších cvičení si rozšíříte zrakové rozpětí, zefektivníte oční fixace a odstraníte čtecí zlozvyky (například čtení si nahlas v duchu či přeskakování v textu).

Více informaci na http://www.rozectise.cz nebo na www.rychle-cteni.cz.

Zdroj: isic.cz

Zdroj obrázku: twitter.com