Co vás čeká na našem serveru o prázdninách?

30. 6. 2006 | Aktuality

Prázdniny jsou časem odpočinku. Naše redakce sice odpočívat bude, ovšem ne každý den. Na našich stránkách najdete během léta mnoho zajímavých článků, vycházet budou každé úterý a pátek.

Čeká na vás zcela nová rubrika s názvem Eintopf. Zde v několika dílech představíme život zahraničních studentů u nás, dočtete se i o zkušenostech českých studentů na zahraničních školách a na konci každého Eintopfu najdete malé překvapení.

Přineseme vám články o zajímavých činnostech na léto. Nebudou tu chybět adrenalinové sporty, či tipy na prázdninové akce. Samozřejmě budeme po celé léto hlídat aktuality ze světa školství, nezapomeneme ani na druhá kola přijímacích zkoušek na vysoké školy.

Krásné léto vám za celou redakci přeje šéfredaktorka Pavla Ondrušková