Česko-americká cena pro talentované studenty

24. 5. 2010 | Aktuality

Fullbrightova komise ve spolupráci s Velvyslanectvím USA v Praze a Mezinárodním politologickým ústavem Masarykovy univerzity vyhlašuje soutěž pro nadané a talentované studenty.

Zúčastnit se mohou posluchači všech stupňů studia včetně čerstvých absolventů, kteří píší či napsali práci související se Spojenými státy americkými. Pro letošní ročník by se práce měly zaměřovat na právo, ekonomii a sociologii. Texty by ale neměly být starší více než 3 roky.

Na vítěze čeká finanční odměna v hodnotě 10 000 Kč a publikace textu v knižní podobě. Další vybrané práce budou oceněny poukázkami na testy TOEFL či GRE dle vlastního výběru. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 1. června 2010. Další informace najdete na webu Fullbrightovy komise.

Zdroj: www.fullbright.cz