Absolventi.cz - spolupráce škol, firem a studentů

11. 10. 2010 | Aktuality

Asociace studentů a absolventů (ASA) představila novou informačí platformu Absolventi.cz, určenou pro komunikaci absolventů se svými školami, studenty i zaměstnavateli.

V tuto chvíli již na portálu Absolventi.cz působí 16 veřejných i soukromých vysokých škol a 28 středních a vyšších odborných škol. Absolventi zde mohou komunikovat mezi sebou nebo sledovat novinky ze světa vysokých škol či informace o nabídkách práce a brigád. Nechybí ani fotogalerie či domlouvání spolujízdy.

Projekt jako sjednocující platforma vlastně šetří náklady i samotným vysokým školám a je pro uživatele mnohem přehlednější. Elektronická nástěnka je zase mnohem ekologičtější než neustálé tisknutí nových a nových zpráv na nástěnky klasické.

Zdroj: tisková zpráva