200 tisíc korun pro talentované ekonomy

22. 2. 2007 | Aktuality

Vysoká škola finanční a správní vyhlašuje soutěž pro talentované ekonomy do 35 let, spojenou s udělením ceny prof. Františka Vencovského. Uchazeči musí vypracovat teoretickou stať na téma: „Nové výzvy pro ekonomii v globalizujícím se světě“ v českém a anglickém jazyce.

Termín odevzdání abstraktu o délce maximálně 200 slov, podání přihlášky do soutěže, spolu s CV a seznamem publikační činnosti, je do 31. 3. 2007. Stati o maximálním rozsahu 40 stránek budou přijímány do 15. 6. 2007. Mezinárodní vědecká konference, kde budou vyhlášeny výsledky soutěže, proběhne ve dnech 9. 11. až 10. 11. 2007.

Práce budou hodnoceny nominačním vědeckým výborem na základě posouzení odborného životopisu, publikační činnosti a kvality vědecké stati. Posudek bude proveden anonymně odbornými recenzenty. Vítěz soutěže získá odměnu ve výši 200 000 Kč, ostatní finalisté obdrží věcné ceny. Cena prof. Františka Vencovského je vyhlašována jednou za dva roky.

Více informací o soutěži najdete na stránkách školy.